Contact met ons opnemen

Contact met ons opnemen? Dat kan telefonisch, via de mail of via het contactformulier dat je hier vindt…

Contact Info

Kantoor

Otten Infra BV
Bareldsweg 2
7983 KH Wapse
}

Wij zijn open

Wij zijn op kantoor:
Maandag – Vrijdag
08:00 – 17:00

v

Contact gegevens

Tel: 0521-380611
mail: info@otteninfra.nl

Bel ons: (0521) 380611

We staan u graag te woord!

Contactformulier

Zakelijk

BTW nr: NL 8517.06.757.B01
KvK Meppel 55429297

Downloads:

Uittreksel handelsregister KVK
WKA verklaring

Alle contactgegevens op een rijtje...

Otten Groep
Otten Infra BV
Otten Cultuurtechniek BV
Otten Handel en Transport BV
Loonbedrijf Leffers BV

 

Bareldsweg 2
7983 KH Wapse

 

Nevenvestiging:
Eeser Veld 1
8332 VP Steenwijk

 

Kantoor: 0521-380611
Fax.nr: 0521-380611

 

Algemene emailadres: info@otteninfra.nl

Factuuradres: facturen@otteninfra.nl

 

Bedrijfsleider:
Eelco Zijnstra eelco@otteninfra.nl
 
Uitvoerders:

Tom Mulder,  tom@otteninfra.nl

Peter de Jong, peter@otteninfra.nl

Gerwin Metselaar  gerwin@otteninfra.nl

Johnny Kroon: johnny@otteninfra.nl
 
Bedrijfsbureau:
Ruben de Haan,  ruben@otteninfra.nl
Jasper Vellema, jasper@otteninfra.nl
 
Loonbedrijf Leffers BV
Planning& Uitvoering:
 Victor Moes, planning@ottencultuurtechniek.nl
 
Administratie
Harriët van Dalen, administratie@ottencultuurtechniek.nl

Neem gerust contact met ons op