Contact met ons opnemen

Contact met ons opnemen? Dat kan telefonisch, via de mail of via het contactformulier dat je hier vindt…

Contact Info

Kantoor

Otten Infra BV
Bareldsweg 2
7983 KH Wapse
}

Wij zijn open

Wij zijn op kantoor:
Maandag – Vrijdag
08:00 – 17:00

v

Contact gegevens

Tel: 0521-380611
mail: info@otteninfra.nl

Bel ons: (0521) 380611

We staan u graag te woord!

Contactformulier

Zakelijk

BTW nr: NL 8517.06.757.B01
KvK Meppel 55429297

Downloads:

Uittreksel handelsregister KVK
WKA verklaring

Alle contactgegevens op een rijtje...

Otten Infra BV
Bareldsweg 2
7983 KH Wapse

 

Kantoor: 0521-380611
Fax.nr: 0521-380611
 
Algemene emailadres: info@otteninfra.nl
Factuuradres: facturen@otteninfra.nl
 

Bedrijfsleider:
Eelco Zijnstra eelco@otteninfra.nl
 
Uitvoerders:
Tom Mulder,  tom@otteninfra.nl
Peter de Jong, peterjong@hotmail.com
Andre Warnders andre@otteninfra.nl
Johnny Kroon johhny@otteninfra.nl

 
Bedrijfsbureau
Ruben de Haan,  ruben@otteninfra.nl
Jasper Vellema, jasper@otteninfra.nl

Call Now ButtonNeem gerust contact met ons op